uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

начальниця відділу

o.m.velychko@nlu.edu.ua

Основні функції відділу:

• Оформлення запрошень для в’їзду до України іноземних громадян та осіб без громадянства, що вступають на навчання та навчаються в Університеті, а також тих, що перебувають в межах програм міжнародної академічної мобільності Університету
  • Підготовка та подача документів про освіту зарахованих на навчання іноземців, виданих навчальними закладами інших держав, для проходження процедури визнання в Україні відповідно до законодавства до ДП «Інформаційно-Іміджевий центр Міністерства освіти і науки України».
  • Проведення первинних та наступних консультацій іноземних громадян та осіб без громадянства, що вступають на навчання та навчаються в Університеті, а також тих, що перебувають в межах програм міжнародної академічної мобільності Університету, співробітників інших підрозділів Університету з питань міграційного законодавства
  • Постановка на міграційний облік за місцем перебування, продовження строку міграційного обліку іноземних громадян та осіб без громадянства, що вступають на навчання та навчаються в Університеті, а також тих, що перебувають в межах програм міжнародної академічної мобільності Університету та проживають у гуртожитках Університету.
Відділ візово-міграційного супроводження іноземних студентів

м. Харків, вул. Пушкінська, 77