Майнори факультету приватного права та підприємництва

Майнор «Корпоративний юрист»
(денна і заочна форми)

Керіник майнора – професор  Д. В. Задихайло

Майнор «Корпоративний юрист» спрямований на забезпечення фундаментальної теоретичної і практичної підготовки професіоналів у галузі корпоративного права, юридичного супроводу внутрішньо організаційних відносин бізнесу, оволодіння базовими знаннями, вміннями, навичками та іншими компетентностями, які необхідні для вирішення складних спеціалізованих завдань і практичних проблем у сфері юридичної діяльності або у процесі навчання, що передбачає, проведення досліджень та/або здійснення інновацій у сфері правового регулювання суспільних відносин корпоративної сфери національної економіки.

Навчальні дисципліни:

1.  Актуальні проблеми господарського права
  2.  Корпоративне право
  3. Правове регулювання торгівельної діяльності
  4. Правові режими господарської діяльності
  5. Податкове право
  6. Банківське право
  7. Конкурентне право
  8. Правові засади кадрового менеджменту
  9. Інвестиційне право
  10. Інноваційне право
  11. Правове регулювання використання природних ресурсів у господарській діяльності
  12. Законодавче регулювання публічних закупівель
  13. Правове регулювання бухгалтерського обліку
  14. Еколого-правове забезпечення видобування нафти, газу та інших корисних копалин

Майнор «Європейське та міжнародне підприємницьке право»
(денна форма для студентів, які навчаються за програмою подвійних дипломів)

Керівник майнора – професор В.М. Стешенко

Майнор «Європейське та міжнародне підприємницьке право» спрямований на забезпечення фундаментальної теоретичної і практичної підготовки юристів у сфері європейського та міжнародного підприємницького права, на оволодіння базовими (універсальними) знаннями і практичними навичками, необхідними для розв’язування складних завдань і прикладних проблем у сфері європейського та міжнародного підприємницького права, що передбачає проведення правничих досліджень та/або здійснення інновацій.

Навчальні дисципліни:

1. Contemporary legal history / Сучасна юридична історія
  2. International law of treaties / Право міжнародних договорів
  3. Law of international organizations / Право міжнародних організацій
  4. Universal and regional systems of human rights protection / Універсальні та регіональні системи захисту прав людини
  5. International and EU environmental law / Міжнародне та європейське право навколишнього середовища
  6. Introduction to European legal values / Вступ до європейських правових цінностей
  7. Advanced studies of EU law / Поглиблені дослідження права Європейського Союзу
  8. European standards of civil procedure / Європейські стандарти цивільного процесу
  9. Legal aspects of the e-commerce / Правові аспекти електронної комерції
  10. Public administration in space activity / Публічне адміністрування у сфері космічної діяльності
  11. Diplomatic and consular law / Дипломатичне і консульське право