Вступникам Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України

Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – унікальний навчальний підрозділ Служби безпеки України.

Курсанти Інституту отримують класичну освіту за спеціальністю 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» в кращому юридичному виші країни та глибоку спеціалізовану професійну підготовку, що створює надійний базис для успішної кар’єри у спецслужбі.

Співробітники СБУ реалізують своє покликання в головній місії спецслужби – забезпечення державної безпеки. Всі хто вступає до нашого Інституту стають частиною однієї команди, яка вкладає свої навички, таланти та енергію у прагненні до забезпечення миру та світлої долі для нашої Батьківщини.

Крім того курсанти Інституту наступні переваги:

• безкоштовне навчання;
  • потужна спортивна інфраструктура;
  • безкоштовне проживання в комфортабельному гуртожитку;
  • безкоштовне медичне і речове забезпечення;
  • дружній згуртований колектив;
  • професійно орієнтоване навчання, проведення навчальних заходів із залученням досвідчених діючих співробітників практичних підрозділів, регулярне проходження практик у підрозділах та органах СБ України;
  • ефективна система формування гармонійної, всебічно розвинутої особистості, лідерських якостей;
  • курсанти отримують досвід співпраці з міжнародними партнерами;
  • 100% працевлаштування, повний соціальний пакет;
  • офіцерське звання та гідне грошове забезпечення.

Прийом заяв від громадян України (віком від 17 до 30 років, у т.ч. яким 17 років виповнюється у 2024 році) від юнаків та дівчат.

Інститут здійснює підготовку за наступними спеціальностями:

–  081 «Право» (бакалаврат/магістратура), бакалавр з терміном навчання 4 роки та магістр з терміном навчання 1,5 року;

–  262 «Правоохоронна діяльність» (магістратура),  з терміном навчання 1,5 року.

Зразок заяви для здобуття ступеня вищої освіти бакалавр – Завантажити

Зразок заяви для здобуття ступеня вищої освіти магістр – Завантажити

Зверніть увагу, що заяви пишуться ВЛАСНОРУЧ (від руки) та передаються за територіальним принципом – до регіональних органів СБУ, в строк (термін) до 1 березня 2024 року.

У разі неможливості подання заяви на вступ особисто, відскановану заяву можна надіслати за допомогою електронної пошти на адреси регіональних органів СБ України (їх Ви можете знайти на сайті СБУ у розділі контакти) або на електронну адресу Інституту СБУ: inst_sbu@nlu.edu.ua

Контактний номер телефону Інституту СБУ: +380(99) 132-86-29

Telegram bot

Запрошуємо доєднатися до наших сторінок в соціальних мережах: