uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Інформація про освітні програми, які викладаються на факультеті слідчої та детективної діяльності

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Iнститути, факультети > Факультет слідчої та детективної діяльності > Інформація про освітні програми, які викладаються на факультеті слідчої та детективної діяльності

На факультеті слідчої та детективної діяльності здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «Бакалавр» першого рівня вищої освіти зі спеціальності 081 «Право», за денною і заочними формами навчання. Термін навчання складає 4 роки.

Підготовка фахівців за освітнім ступенем «Магістр» здійснюється зі спеціальності 081 «Право» за денною та заочною формами навчання. Термін навчання складає 1 рік 6 місяців.

Освітні програми підготовки магістрів розроблені з урахуванням сучасних вимог ринку праці, актуальних тенденцій розвитку правничої професії. Фахова підготовка магістрів спрямована на набуття загальних компетентностей правника, а також передбачає спеціалізацію на підготовці майбутніх слідчих, детективів, фахівців інформаційно-аналітичних, оперативно-розшукових підрозділів органів досудового розслідування. Індивідуальний навчальний план здобувачів вищої освіти включає опанування обов’язкових і вибіркових навчальних дисциплін, необхідних для набуття відповідної фахової кваліфікації в рамках майнорів. В магістратурі студентам пропонується навчатися на майнорах «Запобігання корупції» і «Детективна діяльність».

Серед вибіркових освітніх компонентів, передбачених майнором «Запобігання корупції», є можливість опанувати такі навчальні дисципліни, як «Правові засади протидії корупції», «Негласні слідчі (розшукові) дії в сфері запобігання корупції», «Розслідування корупційних злочинів», «Кримінальне процесуальне доказування», «Юридична психологія» та ін.

В переліку навчальних дисциплін майнору «Детективна діяльність» містяться такі, як «Інформаційно-аналітичне забезпечення детективної діяльності», «Експертне забезпечення детективної діяльності», «Організаційно-правові засади боротьби з кіберзлочинністю», «Криміналістичні засоби протидії економічній та фінансовій злочинності» та ін.

Профільна підготовка магістрів у поєднанні з високою якістю освітнього процесу забезпечують належну конкурентоспроможність і затребуваність випускників факультету в органах охорони правопорядку та різноманітній правничій діяльності.