0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Всеукраїнський круглий стіл «Сучасні тенденції розвитку фізичного виховання у закладах вищої освіти України в умовах воєнного стану»

14 Червня @ 10:00 - 16:00
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнського круглого столу «Сучасні тенденції розвитку фізичного виховання у закладах вищої освіти України в умовах воєнного стану», який відбудеться 14 червня 2024 року у змішаному форматі: оф-лайн на кафедрі фізичного виховання, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та он-лайн на платформі Zoom (посилання буде надіслано додатково).

Основні питання, що пропонуються для обговорення:

• проблемні питання організації навчального процесу з дисципліни «Фізичне виховання» у зв’язку з воєнною агресією рф проти України та введення воєнного стану;
  • формування фізкультурно-оздоровчих компетентностей студентської молоді та підвищення ефективності навчального процесу в умовах воєнного стану;
  • впровадження в навчальний процес сучасних форм та методик фізичного виховання для зміцнення здоров’я студентів й зменшення у них тривожності та страху;
  • особливості організація дистанційного навчання у ЗВО України;
  • військово-патріотичне виховання студентської молоді засобами фізичного виховання.

Запрошуються науково-педагогічні працівники та інші фахівці в галузі фізичної культури та спорту. Для участі у роботі Всеукраїнського круглого столу необхідно до 08 червня 2024 року подати тему доповіді або виступу на e-mail: i.o.bodrenkova@nlu.edu.ua

За результатами роботи круглого столу будуть обговорені та затвердженні резолюція та рекомендації, а учасники отримують сертифікат та програму.

Координатори (модератори) наукового заходу: завідувач кафедри фізичного виховання НЮУ імені Ярослава Мудрого Олександр Попрошаєв(099) 081-14-35 та доцентка кафедри фізичного виховання Інна Бодренкова – (050) 972-91-02.

Дата:
14 Червня
Час:
Подія Категорія:

Організатор

Кафедра фізичного виховання Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
(057) 757-72-20
kaf_fizvyh01@nlu.edu.ua