Інформація про наукові гуртки кафедри земельного та аграрного права

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Кафедри > Кафедра земельного та аграрного права > Інформація про наукові гуртки кафедри земельного та аграрного права

Керівниками гуртків з аграрного права на різних факультетах університету виступають професорка Т.В. Курман, доценти Г.С. Корнієнко, В.П. Станіславський, О.М. Туєва, М.В. Покальчук. Керівники гуртків із земельного права: доценти Т.В. Лісова, С.В. Шарапова, В.І. Гордєєв, І.В. Ігнатенко. Керівники гуртків з права продовольчої безпеки: професорка Курман Т. В., доценти Г.С. Корнієнко, Т.В. Лісова, О.М. Туєва, С.В. Шарапова, Ю.Ю. Бакай.

За результатами роботи наукового гуртка з аграрного права студенти щорічно беруть участь й отримують призові місця у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, інших конкурсах, публікують наукові статті, тези наукових доповідей на міжнародних і всеукраїнських наукових студентських конференціях, круглих столах та інших наукових заходах.