Навчальні дисципліни, які викладаються на кафедрі кримінального права

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Кафедри > Кафедра кримінального права > Навчальні дисципліни, які викладаються на кафедрі кримінального права

Викладачі кафедри викладають для всіх факультетів і форм освіти такі фундаментальні дисципліни: «Кримінальне право України. Загальна частина» (на 2-му курсі) та «Кримінальне право України. Особлива частина» (на 3-му курсі). У попередні роки на кафедрі окрім курсів Загальної і Особливої частини кримінального права, у різний час також викладалися спецкурси по злочинам проти життя і здоров’я особи; злочинам проти власності; господарським злочинам тощо. Наразі кафедра забезпечує викладання цілої низки обов’язкових та вибіркових дисциплін, таких як «Теорія та практика кримінально-правової кваліфікації», «Кримінально-правові питання боротьби з організованою злочинністю», «Теория та практика призначення покарання», «Пороявняльне кримінальне право», «Проблеми кваліфікації корупційних та пов’язаних з корупцією злочинів» та ін.