Інформація про гурток кафедри кримінально-правової політики

Керівник: к.ю.н., доц. Сметаніна Н. В.

E-mail: n.v.smetanina@nlu.edu.ua

Тематика гуртка охоплює значне коло теоретичних і прикладних проблем кримінологічної науки. Гурток функціонує на постійній основі. Під час засідань учасники гуртка обговорюють сучасні питання кримінології, зокрема, такі як особа злочинця, мотивація злочинної поведінки, особа жертви, запобігання злочинності, запобігання домашньому насильству, запобігання торгівлі людьми, запобігання кіберзлочинності та багато інших.

Як найактуальніші були заслухані наступні доповіді: «Вплив злочинної субкультури на вчинення кримінальних правопорушень» (Олександр Ромашко), «Криміногенність економічних правопорушень» (Євген Іщук), «Кримінологічна характеристика кіберзлочинів» (Євген Басістий), «Інтелектуальна система кримінального аналізу у режимі реального часу «RICAS»» (Ілля Кантемир).

Члени гуртка стають переможцями всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт, публікують наукові статті, тези доповідей, продовжують навчання в аспірантурі.