Інформація про гуртки кафедри господарського права

На кафедрі господарського права працюють студентські іменні наукові гуртки кафедри під керівництвом в.о. завідувача кафедри д.ю.н., проф. Задихайло Д.В., д.ю.н., доц. Швидкої Т.І., д.ю.н., ас. Остапенко Ю.І.

Основними формами наукової роботи наукового гуртка є: підготовка студентами наукових доповідей, повідомлень і рефератів з актуальних проблем господарського права та практики його застосування, виступи на засіданнях наукового гуртка, наукових семінарах, конференціях, круглих столах; підготовка студентами наукових публікацій, рецензій, анотацій на опубліковані наукові праці; участь у студентських конкурсах, олімпіадах тощо.

Щорічно, під керівництвом кафедри господарського права проводяться Всеукраїнські студентські конференції з подальшим виданням збірки тез наукових доповідей.

Електронна пошта керівників гуртків: yu.i.ostapenko@nlu.edu.ua t.i.shvydka@nlu.edu.ua