Навчальні дисціплини, які викладаються на кафедрі цивільного права

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Кафедри > Кафедра цивільного права > Навчальні дисціплини, які викладаються на кафедрі цивільного права

Кафедра цивільного права забезпечує викладання навчальних дисциплін за Спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» для студентів денної, заочної та дистанційної форм навчання.

Обов’язкові (нормативні) навчальні дисципліни, які викладає кафедра: «Цивільне право (Частина 1)»; «Цивільне право (Частина 2)», «Приватне право: сучасні доктрини в судовій та правозастосовній практиці». Для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти Міжнародно-правового факультету за освітньо-професійною програмою «Міжнародне право» кафедра викладає обов’язкові дисципліни «Міжнародне контрактне право» та «Міжнародне право інтелектуальної власності».

Кафедра також здійснює викладання наступних вибіркових навчальних дисциплін.

Факультет приватного права та підприємництва:

• Майнор «Юрист в сфері підприємницької діяльності»: «Право інтелектуальної власності», «Деліктне право», «Сімейне право», «Спадкове право», «Основи римського приватного права».

Факультет юстиції:

• Майнор «Юстиція»: «Договірне право».
  • Майнор «Правове забезпечення діяльності органів юстиції»: «Спадкове право».
  • Майнор «Цивільне судочинство»: «Проблеми договірного та недоговірного права», «Право інтелектуальної власності», «Житлове право», «Деліктне право».
  • Майнор «Право і цифрові технології»: «Право інтелектуальної власності та цифрові технології».

Міжнародно-правовий факультет:

• Освітньо-професійна програма «Міжнародне право»: «Проблеми договірного та недоговірного права».

Факультет адвокатури:

• Майнор «Адвокатура»: «Основи римського приватного права».
  • Майнор «Школа практичного права»: «Корпоративне право», «Правове регулювання діяльності в сфері надання фінансових послуг/FINTECH», «Правове регулювання ринку нерухомості в Україні», «Актуальні проблеми сімейного права», «Актуальні проблеми деліктного права», «Міжнародне контрактне право», «Іпотека, гарантія, порука та інші забезпечення в сучасному договірному праві», «Особливості англійського приватного права».