Journal of Environmental Law & Policy

Періодичність : 3 рази на рік

Мова : Англійська

ISSN Реєстрація та видавництво – Канада

“Екологічне право та політика” – це міжнародний, міждисциплінарний журнал, присвячений актуальним питанням екологічного права та політики. Журнал  забезпечує обмін інформацією та досвідом з правових, адміністративних та політичних питань, що стосуються навколишнього середовища у найширшому розумінні та охоплює всі складові аспекти концепції сталого розвитку. Метою журналу є сприяння комунікації між науковими колами, урядом, бізнесом,  промисловістю, громадськими організаціями та громадянами, діяльність яких відіграє важливу роль у вирішенні екологічних проблем сьогодення.

Журнал охоплює широкий спектр питань:

• біорозмаїття,
  • зміна клімату,
  • забруднення навколишнього середовища та відходи,
  • захист та збереження лісових ресурсів,
  • відновлювані та невідновлювані природні ресурси,
  • сталий розвиток,
  • транскордонне забруднення,
  • морські та прісноводні ресурси,
  • управління земельними та водними ресурсами,
  • облік природних ресурсів,
  • економіка довкілля та природних ресурсів,
  • екологічні соціальні науки,
  • питання екологічної політики,
  • взаємозв’язок екологічних та соціально-економічних питань,
  • та будь-які інші актуальні питання у сфері охорони довкілля

Пов’язуючи наукову та професійну сфери, журнал надає спеціалістам, практикам, дослідникам, студентам, політикам та будь-яким іншим особам інформацію про події у сфері міжнародної та регіональної екологічної політики, екологічного управління та екологічного законодавства – як національного, так і міжнародного.

Журнал заснований Інститутом Грасрутс (the Grassroots Institute), Канада

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого є Головним партнером журналу

Співпрацюючим партнером є Північний інститут права навколишнього середовища та меншин (Northern Institute of Minority and Environmental Law), Університет Лапландії (Фінляндія)

Запрошуємо до публікації!