uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Запрошуємо студенток і студентів до NLU Digital Tech Club – платформи для обговорення найактуальніших питань, що стосуються права і цифрових технологій

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Оголошення > Запрошуємо студенток і студентів до NLU Digital Tech Club – платформи для обговорення найактуальніших питань, що стосуються права і цифрових технологій

NLU Digital Tech Club є новою дискусійною платформою, що покликана об’єднати усіх небайдужих до проблематики права в епоху цифровізації суспільних відносин. Студенти та студентки матимуть можливість не лише поглибити свої знання у сфері права, а й по-новому осмислити те, що відбувається навколо нас у сучасному світі, де діють не лише закони, а й алгоритми.

Організатор платформи – Центр права, етики та цифрових технологій НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Куратори платформи:

· Юлія РАЗМЄТАЄВА – кандидатка юридичних наук, доцентка, доцентка кафедри теорії та філософії права, керівниця Центру права, етики та цифрових технологій

· Наталія ФІЛАТОВА-БІЛОУС – кандидатка юридичних наук, доцентка, асистентка кафедри цивільного права № 1, провідна спеціалістка Центру права, етики та цифрових технологій.

NLU Digital Tech Club функціонуватиме у формі періодичних засідань. Залежно від епідеміологічної ситуації, засідання проходитимуть у форматі онлайн- чи оффлайн-зустрічей студентів і кураторів для обговорення обраної тематики, а також за участі запрошених промовців.

Кожне засідання NLU Digital Tech Club буде присвячене певній тематиці, обраній студентами спільно з кураторами платформи. Ми обговорюватимемо найрізноманітніші питання: від смарт-контрактів до алгоритмізованого правосуддя, від штучного інтелекту до захисту від дискримінації в сучасному світі тощо. Для кожного засідання з-поміж учасників обиратиметься один або декілька спікерів, завданням яких буде підготовка доповіді і презентації на запропоновану тематику. Інші учасники засідання матимуть змогу ставити питання спікерам і брати участь у відкритому обговоренні доповіді.

Для участі в NLU Digital Tech Club необхідно до 15 грудня 2021 року надіслати на електронну адресу cledt@nlu.edu.ua коротке резюме (CV) з вказівкою:

§ Прізвища, ім’я і по батькові

§ Факультету, курсу і групи

§ Сфери наукових інтересів

§ Мотивації участі

За результатами діяльності платформи планується щорічне видання електронної збірки тез, а також організація різноманітних заходів (вебінарів, круглих столів, конференцій тощо).

Активна участь в NLU Digital Tech Club враховуватиметься як активна участь в Студентському науковому товаристві, що дає можливість для отримання додаткових балів у рейтингу успішності для призначення академічних стипендій.