Колектив Університету вітає Віолетту Омелянівну Коновалову з ювілеєм.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Колектив Університету вітає Віолетту Омелянівну Коновалову з ювілеєм.

У цей весняний день святкує 95-річний ювілей перша жінка-криміналіст України, професорка, доктор юридичних наук, активна громадська та наукова діячка Віолетта Омелянівна Коновалова. Ця славна дата співпадає також із 70-літтям її наукової роботи.

За цей час Віолетта Омелянівна зробила неоціненний внесок у розвиток вітчизняної криміналістики, її напрацювання і зараз слугують студентам-правникам незамінною базою теоретичних знань у галузі юридичної психології та тактики допиту свідків.

Талановита і працелюбна, вона є автором понад сотні вагомих праць, досліджень, які стали джерелом подальших наукових пошуків вчених всього світу, а її пошуки і напрацювання  – початком багатьох дисциплін у вищих школах нашої держави та близького зарубіжжя.

Глибина її ерудованості, авторитет у наукових колах, ґрунтовність знань і жага розвитку у своїй професії викликають повагу, захоплення і бажання наслідувати. Тому сміливо можна сказати, що Віолетта Омелянівна виховала не одне покоління справжніх фахівців як у галузі криміналістики, так і суміжних юридичних науках.

Її доброзичливість, щирість, порядність всюди приваблюють і гуртують навколо однодумців,  створюють дружню атмосферу під час спільної роботи. Віолетта Омелянівна –  жіноче обличчя української криміналістики у її найкращому вияві.

Шановна Віолетта Омелянівна, колектив Університету від усього серця вітає вас із ювілеєм. Зичимо міцного здоров’я, успіху у наукових пошуках, невпинної життєвої енергії та усіляких гараздів. Многая літа під мирним небом України!