uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Випускник факультету прокуратури Ярослав Морозов став учасником Форуму молодих лідерів в рамках 17 Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) – “Україна: На захисті нашої спільної свободи”, яка проходила 9-10 вересня у Києві

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Університет > Випускник факультету прокуратури Ярослав Морозов став учасником Форуму молодих лідерів в рамках 17 Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) – “Україна: На захисті нашої спільної свободи”, яка проходила 9-10 вересня у Києві

🔷 Цьогоріч зустріч YES була присвячена зусиллям України щодо захисту суверенітету, незалежності та свободи. Під час панельних дискусій розглядалися такі питання: місце війни в історії людства? Чи зможе українська економіка дожити до перемоги? Що кожен може зробити для перемоги? Яка зараз ситуація з війною, які перспективи та прогнози? Подолання втоми – чи зможе Захід зберегти єдність у підтримці України проти російського агресора? І майбутнє України – про яку країну мріяти і як цього досягти?

🔶 Відкрив конференцію Президент України Володимир Зеленський із вступною промовою про необхідність подальшої міжнародної підтримки України для боротьби з державою-агресором.

🔷 Понад 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів з понад двадцяти країн світу взяли участь у конференції. Спікерами Форуму виступили Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр, Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, Президент Латвії Егілс Левітс, професор Йельского університету Тімоті Снайдер та інші міжнародні експерти.

🔶 На думку президента України, жодні переговори з Російською Федерацією поки неможливі, тому що вона не може сформулювати адекватних позицій.

🔷 «Ми хочемо закінчити війну, але змінився простір, можливості. Суспільство не хоче говорити з терористами. Хоча навіть із терористами можна спілкуватися, бо вони знають, чого хочуть», – зазначив Зеленський. Також він наголосив, що ця зима – переломна і вона може призвести до швидкої деокупації України.

🔶 “Ми завжди готові відстоювати свою землю”, – зазначив Глава Держави.