uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Випускниця Університету Анастасія Чуваєва стала слухачкою магістерської програми правничої школи Гарвардського університету

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Наші випускники > Випускниця Університету Анастасія Чуваєва стала слухачкою магістерської програми правничої школи Гарвардського університету

Асоціація випускників Університету уважно стежить за тим, як складаються професійні долі вихованців альма-матер. Особливо приємно чути про те, що вони продовжують підвищувати рівень своєї освіти в провідних навчальних закладах світу.  

Випускниця господарсько-правового (2014 р.) та міжнародно-правового факультету (2015 р.) Анастасія Чуваєва, побудувавши успішну практику в сфері права інтелектуальної власності, вирішила повернутися до студентських лав і обрала для цього один із найпрестижніших вишів США – Гарвардський університет!  

Студенткою Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анастасія брала активну участь у moot court та дебатному русі вишу, була членом гуртка з міжнародного права. 

Після закінчення навчання декілька років працювала помічником юриста в юридичній фірмі Baker McKenzie у практиці з права інтелектуальної власності. Була членом TMT групи (технології, медіа та телекомунікації) в Baker McKenzie. З 2018 р. практикує у сфері права відео ігор, працює юристом з питань інтелектуальної власності у Wargaming Group Limited. Вітаємо Анастасію із вдалим початком нового етапу професійного розвитку й бажаємо успіхів у академічній кар’єрі!