Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Вступникам > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого запрошує на навчання за спеціальністю 051 «Економіка»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого запрошує на навчання!

Спеціальність 051 «ЕКОНОМІКА»

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ

«БІЗНЕС-ЕКОНОМІКА»

Освітня програма акредитована Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти. Сертифікат про акредитацію № 1191 від 29 січня 2021 р.

Університет пропонує абітурієнтам унікальну можливість здобути сучасну економічну освіту з поглибленим вивченням:

• ➡️права
  • ➡️теорії та практики управління
  • ➡️кращого досвіду вітчизняного підприємництва.

До освітніх компонент ОП «Бізнес-економіка» включено «Кейс-стаді «Прикладна економіка» та «Кейс-стаді «Прикладний бізнес» – практико-орієнтовані заняття для студентів, які разом із викладачами кафедри проводять підприємці м. Харкова.

Випускники освітньої програми «БІЗНЕС-ЕКОНОМІКА» можуть працювати:

• ✅економіст-аналітик,
  • ✅фінансовий економіст,
  • ✅експерт із питань фінансово-економічної безпеки,
  • ✅керівник бізнес-проєктів,
  • ✅економіст-конкурентолог,
  • ✅цифровий економіст,
  • ✅бізнес-консультант,
  • ✅форсайтер,
  • ✅оглядач з економічних питань у ділових ЗМІ та ін.

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ

«БІЗНЕС-КОНСАЛТИНГ»

Освітня програма акредитована Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, рішення № 2(19).2.53 від 28 січня 2020 р. Сертифікат про акредитацію № 133.

Освітня програма орієнтована на підготовку професіоналів, здатних до високоефективної практичної діяльності в різних галузях і сферах економіки, консультування з соціально-економічних, організаційно-управлінських та правових питань господарської діяльності на національному та міжнародному рівнях.

Досягненню мети освітньої програми сприяє довготривала співпраця Університету з роботодавцями, серед яких керівники підприємств, державних органів та установ, органів місцевого самоврядування, національних і міжнародних консалтингових фірм.

Випускники освітньої програми «БІЗНЕС-КОНСАЛТИНГ» можуть працювати:

• ✅керівники підприємств, установ та організацій;
  • ✅керівники функціональних підрозділів;
  • ✅професіонали в сфері державної служби, аудиту, бухгалтерського обліку, праці та зайнятості, маркетингу, ефективності підприємництва, раціоналізації виробництва та інтелектуальної власності;
  • ✅бізнес-консультанти національних та міжнародних консалтингових компаній;
  • ✅керівники та професіонали консультаційних служб органів державної влади та місцевого самоврядування;
  • ✅керівники консультаційних служб підприємств, установ та організацій;
  • ✅керівники та партнери консалтингового бізнесу різних організаційних форм і видів;
  • ✅керівники та професіонали аналітичних центрів, експертних організацій, бізнес-видань і ділових проєктів державних, громадських і бізнес-організацій.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ОСВІТНІ ПРОГРАМИ можна на кафедрі економічної теорії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого:

к.е.н., доц. Марина Іващенко: +380972910872, +380997781793

ст. лаборант кафедри екон. теорії Ольга Шкуропацька: +380677805261

вул. Пушкінська, 77, каб. 224-225, м. Харків, 61024

e-mail: econom_theory@ukr.net,  kafekonom@nlu.edu.ua

Зав. кафедри – проф. Шевченко Людмила Степанівна

Або на господарсько-правовому факультеті:

вул. Пушкінська, 79/2, 2 поверх, деканат, м. Харків, 61024

e-mail: fgosp@nlu.edu.ua

Декан – доц. Козак Вадим Анатолійович

Заступник декана – доц. Прийма Сергій Васильович

Інформаційна підтримка програм у Facebook: