uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Вікторія Ліхтей (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс) виборола чотири медалі на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування (трейл)

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Спорт та культура > Вікторія Ліхтей (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс) виборола чотири медалі на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування (трейл)

Змагання відбулися  16-18 квітня у передмісті  Харкова. 

В трейл-орієнтуванні основним завданням є визначення правильності установки на місцевості контрольних пунктів (КП) в точках, позначених на карті і описаних легендою. Таких КП на дистанції розташовано від 18 до 30 станцій і на кожній зі станції може бути до 6-ти відповідей (A B C D E F) або  Z (коли жодна з  червоно-білих призм не відповідає завданню). Спортсмен  може рухатися лише за вказаним маршрутом і підходити до контрольних пунктів не дозволяється. 

У чемпіонаті взяли  участь близько 120 спортсменів з 6 областей України  та  Києва. 

В.Ліхтей  стала дворазовою  чемпіонкою на дистанціях Пре-О (подовжена і скорочена дистанції), виборола ІІІ місце на дистанції Темпо-О (на швидкість відповідей) у  категорії Ж-20 і посіла  ІІ місце в змаганнях з естафет в категорії МІКС-еліта. 

Вітаємо Вікторію та бажаємо нових перемог!