uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Відразу два проєкти Університету здобули перемогу в конкурсі проєктів Жана Моне в межах програми «Еразмус+»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Наука > Відразу два проєкти Університету здобули перемогу в конкурсі проєктів Жана Моне в межах програми «Еразмус+»

Проєкт «Верховенство права і приватний сектор», координаторкою якого виступає Олена УВАРОВА, к.ю.н., доц., голова Міжнародної лабораторії бізнесу і прав людини Університету, спрямований на розробку і впровадження відповідної сертифікатної програми. Учасники Програми отримають знання щодо досвіду застування вимог верховенства права до приватних суб’єктів в країнах ЄС та сформують практичні навички їх врахування у роботі в корпоративному секторі та інших приватних сферах.

Проєкт «Просування цінностей ЄС у політиці перехідного правосуддя», який координує Оксана СЕНАТОРОВА, к.ю.н., доц., голова Центру дослідження правових проблем перехідного правосуддя, має на меті заповнити наявний пробіл у комплексному розумінні підходу ЄС до відновлення верховенства права та справедливості в ситуаціях серйозних порушень міжнародного права прав людини та міжнародного гуманітарного права під час і після збройних конфліктів. У межах проєкту буде розроблено і реалізовано відповідний навчальний модуль.

Обидва проєкти розраховані на три роки.