uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України віддали данину пам’яті захисникам, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Річниці > В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України віддали данину пам’яті захисникам, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29 серпня, у День пам’яті захисників України, біля адміністративної будівлі Інституту був приспущений Державний прапор України, а курсанти поклали квіти до пам’ятника Захисникам України. Також майбутні офіцери підтримали  всеукраїнську акцію пам’яті «Сонях». Вони виготовили символ мужності українських воїнів та хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.    

Курсанти долучилися до патріотичного забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України», який проходив у Харкові. Вони пробігли дистанцію із закріпленими на одязі соняхами, на яких були написані імена співробітників СБУ, що загинули в боротьбі за територіальну цілісність України. 

Усвідомленню значення співробітників Служби безпеки України у забезпеченні національної безпеки та обороноздатності країни, сприяв проведений тематичний вечір, присвячений героїчним вчинкам українських військових періоду АТО (ООС). Під час вказаного заходу курсанти багато дізнались про відвагу наших співвітчизників, які виконують свій громадянський обов’язок, захищаючи країну.  Майбутні офіцери переглянули постійно діючу експозицію «Присягу двічі не дають» у Харківському історичному музеї імені М.Ф.Сумцова та відвідали виставку «Нью-Йорк-Іловайськ: Вибір», присвячену пам’яті Маркіяна Заславського – українця, бійця батальйону «Донбас» Національної Гвардії України, який героїчно загинув в Іловайську. 

Також представники інституту відвідали за місцем проживання сім’ю загиблого на Сході країни співробітника СБ України, випускника Інституту Тимура Гетманського.  Адже, завжди необхідно пам’ятати тих, хто загинув за Україну, за наше мирне щасливе життя і вірити в те, що з такими патріотами наша країна завжди буде вільною і мирною державою. Вічна пам’ять нашим полеглим героям! 

Світлана ОСТАПЕНКО