uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБУ відзначили 29-річницю створення Служби безпеки України

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Річниці > В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБУ відзначили 29-річницю створення Служби безпеки України

Напередодні Дня Служби безпеки України курсанти Інституту провели флешмоб. Майбутні офіцери створили «живий» напис, вишикувавшись у букви: «СБУ». Також  курсанти підготували відео-привітання до свята, у якому були не лише побажання, а й обіцянки: примножувати здобутки Служби, завжди залишатися зразком гідності й відданості своєму народові, з честю виконувати покладені на них обов’язки та пам’ятати про кожного українського героя, який віддав своє життя заради збереження держави.   

Під час святкування в режимі онлайн було оголошено вітання Голови Служби безпеки України з нагоди професійного свята та відбувся тематичний захід, що висвітлював історію та діяльність СБ України.  

Також в Інституті проведено конкурс «Я – журналіст». Учасники мали розкрити три запропоновані теми у формі есе, статті та огляду. Усі конкурсанти продемонстрували завзяття та креативно підійшли до завдання. За підсумками журі найкращі роботи будуть опубліковані в газеті Університету «Vivat Lex!».