uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Університет домовився про співпрацю з провідним науковим центром у галузі судової експертизи

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Партнерство > Університет домовився про співпрацю з провідним науковим центром у галузі судової експертизи

Делегація Університету відвідала Національний науковий центр «Інститут судових експертиз ім. Засл. Проф. С.М. Бокаріуса». У зустрічі взяли участь ректор Анатолій ГЕТЬМАН, проректор з наукової роботи Дмитро ЛУЧЕНКО, помічник ректора з безпеки та протидії корупції Максим ДАНЬШИН, керівник Центру рекрутингу, маркетингу та комунікацій Артур БУЛГАКОВ, директор ННЦІСЕ Олександр КЛЮЄВ, заступниця директора з наукової роботи Елла СІМАКОВА-ЄФРЕМЯН, заступник директора з експертної роботи Ігор БОГДАНЮК, помічниця директора Серафіма ГАСПАРЯН, завідувач лабораторії теоретичних досліджень, редакційно-видавничої та науково-методичної діяльності Антон ПОЛЯНСЬКИЙ та ін.  

Представники Університету ознайомилися з процесом експертизи зброї (зокрема, унікальним розробленим і запатентованим інститутом водяним кулеуловлювачем та сучасним мікроскопом для якнайточнішої експертної оцінки навіть пошкоджених куль), вибухонебезпечних, наркотичних, полімерних, лакофарбових речовин, а також біоматеріалів. Вони переглянули експозиції науково-прикладного музею та кабінету-музею професора С.М. Бокаріуса. 

Під час візиту між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого і Національним науковим центром «Інститут судових експертиз ім. Засл. Проф. С.М. Бокаріуса» було підписано меморандум про співробітництво, метою якого є об’єднання зусиль для ефективного використання потенціалу двох установ для забезпечення їх стабільного розвитку й обміну досвідом у галузі науки, освіти та судово-експертної діяльності.  Сторони домовилися про здійснення наукових досліджень,  організацію спільних заходів, надання науково-методичної, консультативної та практичної взаємної допомоги, підготовку та підвищення кваліфікації кадрів на основі спільних семінарів і курсів, а також взаємних стажувань спеціалістів тощо.  

Ректор Університету Анатолій ГЕТЬМАН зазначив: «Багато років ми співпрацюємо із інститутом судових експертиз, але досі ця співпраця не набула формального вираження. Інститут без перебільшення є лідером в галузі судової експертизи із потужною науковою школою, і сьогоднішні домовленості закладають фундамент плідної й взаємовигідної співпраці». Директор ННЦІСЕ Олександр КЛЮЄВ подякував Університету, зокрема, за допомогу під час створення в інституті спеціалізованої вченої ради й висловив думку, що партнерство допоможе Харкову міцно закріпити за собою статус столиці юридичної освіти та науки.  

Маріанна ІВАНІНА