Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Вітаємо студента Полтавського юридичного інституту Дуленка Артема зі здобуттям призових місць на Чемпіонаті Європи та Кубку Європи з гирьового спорту 2022!

З 5 до 6 листопада 2022 року у м. Острув-Велькопольський (Польща) відбувся Чемпіонат Європи та Кубок Європи з гирьового спорту 2022. У змаганнях взяли участь тринадцять країн та понад 230 спортсменів.

Попри значну конкуренцію, студент Полтавського юридичного інституту 33 групи Дуленко Артем здобув 2 призових місця:

• 3 місце в категорії «Двоборство серед дорослих» (вагова категорія до 85 кг);
  • 3 місце в категорії «Довгий цикл серед дорослих»(вагова категорія до 85 кг).

Щиро вітаємо із нагородою і з усього серця бажаємо завжди сміливо і гордо рухатися тільки вперед, долаючи всі перешкоди на шляху до нових звершень та перемог!