Відбулася конференція трудового колективу Університету

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбулася конференція трудового колективу Університету

Захід відкрив голова конференції проректор з навчально-методичної роботи Олег Ярошенко, який повідомив, що зареєстровано 142 зі 197 обраних делегатів.

Ректор Університету Анатолій ГЕТЬМАН виступив із звітною доповіддю про виконання умов контракту з Міністерством освіти і науки України за 2021 рік. Він зазначив, що протягом звітного періоду робота Університету була спрямована на збереження здоров’я членів трудового колективу та студентства, запобігання поширюванню короновірусного захворювання, забезпечення високої ефективності й стабільності статутної діяльності ЗВО, головним напрямом якої є підготовка високопрофесійних фахівців-правників з вищою освітою, виконання державного замовлення, договірних зобов’язань Університету та інших завдань в умовах пандемії COVID-19.

У доповіді Анатолій Гетьман зупинився на досягненнях Університету в науково-дослідницькій роботі, сфері міжнародного співробітництва, заходах, що спрямовані на дотримання вимог Статуту та виконання стратегічного плану розвитку закладу вищої освіти, проаналізував структуру науково-педагогічного складу та результати цьогорічної вступної кампанії, фінансову й господарську діяльність, а також окреслив коло проблем, які потребують вирішення в наступному році.

Звіт ректора одноголосно схвалено рішенням конференції трудового колективу.

Про виконання умов Колективного договору між ректором і профспілковим комітетом первинної профспілкової організації Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у 2021 році доповіла голова профспілкового комітету первинної профспілкової організації Університету Валентина БІЛИК. У звіті йшлося про роботу з соціального захисту прав співробітників, заходи з охорони праці, оздоровлення та відпочинку, підтримки духовного та фізичного розвитку членів колективу.

Також на порядку денному конференції були погодження нової редакції Статуту, зміни до Колективного договору між ректором і профспілковим комітетом первинної профспілкової організації Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, затвердження Антикорупційної програми Університету, звіт голови комісії з академічної етики Віктора СМОРОДИНСЬКОГО, обрання членів комісії з академічної доброчесності тощо.