Запрошуємо взяти участь у судових дебатах у Шанхаї 2023 року!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо взяти участь у судових дебатах у Шанхаї 2023 року!

Судові дебати у Шанхаї 2023 року (Moot Shanghai 2023) проводитимуться з 14 по 17 березня 2023 року, за тиждень до офіційного початку 20-го Moot International Commercial Arbitration Moot Willem C. Vis East. Команди будуть відібрані відповідно до реєстраційних вимог і відповідних стандартів, кожна з яких зіграє щонайменше чотири раунди (два раунди в якості Позивача та два раунди в якості Відповідача) у загальних раундах. Вісім найкращих команд із загальних раундів вийдуть до відбіркових раундів, а Гранд-фінал відбудеться у п’ятницю, 17 березня 2023 року.

Вступ:

Започатковані у 2011 році, дебати в Шанхаї є попередніми судовими дебатами з міжнародного комерційного арбітражу ім. Вілема Віса та першими арбітражними змаганнями в Китаї, до участі в яких запрошуються іноземні команди. У попередніх щорічних змаганнях брали участь понад 1000 студентів-правників з більш ніж 22 юрисдикцій виступали в якості представників сторін у більш ніж 500 раундах змагань. Понад 600 практикуючих арбітрів, адвокатів та інших спеціалістів у галузі права з країн загального та цивільного права взяли участь у якості запрошених арбітрів.

Судові дебати у Шанхаї 2023 року мають ту саму тематику, що й 30-ті судові дебати ім. Віса. Команди беруть на себе відповідальність як юридичні представники Позивача та Відповідача в міжнародному комерційному арбітражі. Команди обговорюють спір, що виникає з міжнародної угоди купівлі-продажу товарів в рамках заданого набору законів і правил.

Судові дебати спрямовані на відпрацювання практичних навичок. Він тестує всі сегменти арбітражної адвокації, включаючи процедурні питання та аргументацію по суті справи. Судові дебати проводяться у складі трьох арбітрів, які є адвокатами, арбітрами або фахівцями у сфері бізнесу, розглядатимуть дебати та оцінюватимуть правові знання, адвокатську майстерність та командну роботу команд.

Реєстрація команд:

Запрошуємо команди до участі у судових дебатах у Шанхаї 2023 року до 20 січня 2023 року, список команд-учасниць буде визначено до 1 лютого 2023 року після всебічного розгляду кваліфікації команд відповідно до стандартів відбору The Rule of Moot Shanghai 2023.

Для реєстрації, будь ласка, заповніть реєстраційну форму за посиланням.

Примітка:

Кількість команд, які можуть взяти участь у судових дебатах у Шанхаї 2023 року, обмежена, і існує список очікування.

20 команд будуть офіційно запрошені до участі у судових дебатах у Шанхаї 2023 року та 4 команди будуть внесені до списку очікування. Команди, які не були зареєстровані для участі у 30-х судових дебатах з міжнародного комерційного арбітражу ім. Віллема Віса (Відень) або 20-х судових дебатах з міжнародного комерційного арбітражу ім. Віллема Віса (Гонконг), будуть внесені безпосередньо до списку очікування.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтеся за адресою iec@ecupl.edu.cn