Школа професійного розвитку викладачів трудового права

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Школа професійного розвитку викладачів трудового права

Commission on Legal Education and Awareness за підтримки OSCE projects in Ukraine / Проєкти ОБСЄ в Україні готує проведення Школи професійного розвитку викладачів трудового права, яка відбудеться 2-3 червня 2023 року онлайн.

Школа має об’єднати викладачів зі всієї України з метою підвищення їх майстерності та обміну досвідом, що є вкрай необхідним задля вдосконалення якості національної вищої юридичної освіти.
Участь у Школі безкоштовна, учасники отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Ми запрошуємо ініціативних, прогресивних та цілеспрямованих викладачів трудового права закладів вищої освіти зареєструватися для відбору до Школи професійного розвитку з трудового права.
Поширюйте інформацію, запрошуйте колег та долучайтеся всі разом.

До 27 травня всі бажаючі учасники мають можливість подати заявку на участь, тому не чекайте та реєструйтеся за покликанням вже зараз