Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету!

Щиро вітаю вас із Днем Соборності України!

Сьогодні наш народ відзначає величну подію – дату об’єднання, злуки українських земель в єдину самостійну державу! Це стало результатом затятої, героїчної боротьби багатьох поколінь наших предків за суверенність, національну культуру і мову, за змогу будувати майбутнє для своїх дітей.

На знак єдності та монолітності української нації виникла чудова традиція «живого ланцюга», який вперше з’явився ще у 1990 році, коли більше мільйона українців узялись за руки і з’єднали Київ і Львів. Цей символічний звичай нині втілився у реальну непохитну силу, що постала стіною на шляху російського окупанта. На жаль, ми знову змушені кров’ю виборювати територіальну цілісність, право на національну ідентичність, можливість власноруч визначати долю України. Мені болить від того, скільки Героїв забрала ця війна, скільки дітей подорослішали завчасно, скільки життів вона понівечила, але я гордий бачити, як мужньо й методично наші патріоти знищують ворога на фронті, як завзято їм допомагають звичайні українці – студенти, викладачі, бізнесмени, працівники установ тощо. Ця згуртованість захоплює і дарує впевненість у перемозі – беззаперечній і справедливій.

Свято соборності – це чергове нагадування, що зараз Україна в серці кожного на Сході, Заході, у Криму і на Донбасі, що у нас єдина держава, а ми її єдиний народ!

Нехай мир і спокій запанують у ваших оселях, воїни-захисники якнайшвидше повернуться до родин, щоб разом працювати на процвітання соборної незалежної демократичної України!