Розпаковка міжнародно-правового факультету

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Розпаковка міжнародно-правового факультету

⚖️Розпаковуємо міжнародно-правововий факультет разом!

📌Мрієш про сучасну професію і можливість працювати по всьому світу? Тобі точно підійде цей факультет!

✅ Ти навчатимешся в найцікавішому підрозділі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

✅ Дві спеціальності на вибір: 081 «Право» та 293 «Міжнародне право». А яку обереш ти?

✅ Ти сам обираєш мову, якою здобуватимеш освіту! Адже вивчення іноземної мови комплексно поєднане з кваліфікованою правознавчою підготовкою.

✅ В тебе будуть гарні умови як для науково-дослідницької роботи та навчання, так і для відпочинку та дозвілля: 8 лекційних залів, 5 комп’ютерних класів для занять, зала для проведення конференцій, сучасна читальна зона та 2 спортивних зали.

✅ Для тебе буде забезбечено комфортний побут-затишний студентський гуртожиток зі зручною інфраструктурою поруч. 20 хвилин твого часу-і ти вже в навчальному корпусі!

✅ Випускники факультету обіймають високі посади у центральному апараті, працюють у закордонних установах МЗС України а також на посадах в органах державної влади та місцевого самоврядування, міжнародних організаціях та приватних фірмах.

✅ Твоїми спеціальними дисциплінами стануть:

• Право європейського союзу
  • Міжнародне приватне право
  • Міжнародне публічне право
  • Право міжнародних організацій
  • Право міжнародної відповідальності
  • Дипломатичне консульске право
  • Юридична англійська мова тощо

✅ Ти зможеш потрапити до команд факультету, які беруть участь у змаганнях з міжнародного комерційного арбітражу, міжнародного гуманітарного права, у програмі судового змагання з міжнародних спірних питань імені Телдерса (Нідерланди), імені Джессопа (США), імені В.Віса (Австрія) і провести найцікавіші роки свого життя пліч-о-пліч з кращими друзями!

✅ Відкриті можливості до академічної мобільності під час навчання завдяки поглибленому вивченню англійської мови.

✅Круті івенти від студентського самоврядування та гуртка міжнародного права: зустрічі з працівниками дипломатичних установ України та інших країн, іноземними викладачами та студентами.

Наші контакти:

☎️Безкоштовний номер служби підтримки вступників до нашого Університету – 0800311777

📞Відбіркова комісія: +380 (57) 704-92-26;

+380 (57) 704-92-67;

• +380 (68)-694-99-54 Клімова Валерія Валеріївна;
  • +380 (68) 877-55-75 Шапошник Анастасія Олександрівна;

💻Електронна пошта відбіркової комісії: faculty7@nlu.edu.ua

🏢Адреса відбіркової комісії: вул. Пушкінська, 77 (Центральний корпус), ауд.105

📨Електронна пошта Приймальної комісії: pr.kom@nlu.edu.ua

🌐Телеграм канал для вступників – https://t.me/NLUcourses

🏫Адреса: м.Харків, вул. Пушкінська, 77.