Привітання співробітників Служби безпеки України з професійним святом

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Привітання співробітників Служби безпеки України з професійним святом

🇺🇦Щиро вітаю співробітників Служби безпеки України з професійним святом!

🇺🇦Ви – основа безпеки, цілісності й незалежності нашої держави. Знаю, ця робота надвідповідальна й вимагає повної самовіддачі. І вже понад 30 років ви гідно несете службу, сумлінно охороняєте інтереси України, першими реагуєте на численні виклики з боку ворога.

🇺🇦Університет завжди тримає міцний зв’язок із підрозділами СБУ, адже є відомим центром професійної підготовки фахівців для цієї служби. Наш Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України має давню й славну історію. Його випускники сумлінно виконують свої професійні обов’язки завдяки ґрунтовній підготовці й особистій патріотичній мотивації. Щороку вони примножують авторитет альма-матер, отримуючи високі державні нагороди та відомчі відзнаки. Серед наших колишніх курсантів – Герої України, кавалери ордена Богдана Хмельницького, ордена «За мужність» тощо.

🇺🇦А з 24 лютого 2022 року кожен із вас без вагань став на оборону Батьківщини під час вторгнення російської армії на нашу територію. Відтоді вдень і вночі під зухвалими обстрілами нападника ви професійно й прискіпливо фіксуєте ганебні злочини окупантів, розслідуєте злодіяння проти основ національної безпеки, а також зі зброєю в руках стоїте на нулі й захищаєте кордони України, виконує надскладні операції у складі різних спецпідрозділів.

🇺🇦Щиро дякую за патріотизм, відвагу, мужність, незламність, професіоналізм, завдяки яким ми разом зможемо не лише перемогти ворога, а й домогтися справедливого покарання для агресора й назавжди перегорнути цю страшну сторінку в історії незалежної України.

🇺🇦Бажаю вам, шановні працівники Служби безпеки України, мирного неба, благополуччя, здоров’я, сімейного затишку, професійних успіхів і плідної праці на благо народу України!

🇺🇦Ректор Анатолій Гетьман