Оперативний штаб Університету працює в режимі 24/7

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Оперативний штаб Університету працює в режимі 24/7

Шановна університетська спільното!

Оперативний штаб Університету працює в режимі 24/7.

Всі члени ректорату, оперативного штабу, коменданти гуртожитків та багато працівників допоміжного складу щоденно знаходяться на своїх робочих місцях в приміщеннях Університету в Харкові! У всіх гуртожитках перевіряють стан справ та допомагають відповідні декани факультетів та їх заступники!

Неймовірних зусиль докладає проректор з економіки та соціального розвитку Олексій Нестерович для щоденного забезпечення студентів у гуртожитках продуктами, готовими стравами та всіма медикаментами. Він особисто, декілька інших наших співробітників і викладачів, ризикуючи життям, під обстрілами спочатку закуповували, а потім розвозили ліки та продукти по всім нашим гуртожиткам. В тому – числі й на Олексіївку, по якій ворог наніс удар «Градами»!

У всіх гуртожитках налагоджена служба оперативного чергування, виставляються пости. Хлопці та дівчата самовіддано працюють й допомагають один одному!

Самоврядування студентів у кожному гуртожитку злагоджено, оперативно й швидко допомогло співробітникам Університету дообладнати захисні споруди.

Звертаємося до студентів, яким бракує продуктів і ліків у гуртожитках! Спустіться із своїх кімнат до чергових, запишіться у них, запитайте контакти студентського самоврядування гуртожитку, зареєструйтесь у чатах свого гуртожитку! Соціалізуйтесь та активно допомагайте студентській спільноті та співробітникам у забезпеченні вашої безпечної життєдіяльності у неймовірно складних умовах війни, в якій опинився весь народ України!

Небайдужі харківські підприємці звернулись передали волонтерам Університету запаси молока Куп’янського молочного комбінату, який нещодавно захопив агресор, для нашої їдальні, де готується їжа для студентів у гуртожитках та співробітників, які чергують та живуть зараз із вами цілодобово.

Висловлюємо велику та щиру подяку нашим патріотам – підприємцям!

Не можна передати словами вдячність захисникам Харкова та інших міст України, які вже 6-ту добу, нормально не спали, цілодобово перебувають на відкритому просторі під снігом й дощем, та, інколи, їли тільки холодний «сухий пайок»!

Тримаймося та підтримуємо один одного!

Слава Україні, Збройним Силам та всім захисникам і захисницям України!