Можна знищити літак, але ніколи не знищити нашу мрію

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Можна знищити літак, але ніколи не знищити нашу мрію

Студентка Міжнародно-правового факультету Університету (07-з-19-01) Оля Ткач разом зі своєю сестрою Юлею створили зворушливий мультик про український літак «Мрія».

Відео можна подивитися за посиланням

Місяць тому українська Мрія здійнялася як ніколи високо. Їй було дуже боляче, усім нам зараз боляче, але Вона мужньо пронесла на крилах вогонь Свободи, Гідності та Світла, він ніколи не згасне. Мрія передала Богу усі наші молитви, усю нашу Віру та Любов. Antonov Company , Ваша велична пташечка обов’язково повернеться та милуватиме око усього Світу – такий чуттєвий та обнадійливий підпис під відео розміщеного на сторінці Олі в Інстаграм

Відео розміщене на сторінках в соціальних мережах за 2 дні переглянули більше 100 тисяч людей.

Пілот найбільшого залізного птаха Дмитро Антонов так прокоментував ролик: «Дякую, ще не вмерли в Україні талановиті люди».

Ан-225 «Мрія» – найбільший та найпотужніший у світі транспортний літак, створений київським КБ імені Антонова 27 лютого був знищений російськими військами під час боїв у Гостомелі.

Ми переконані, що українському народу вистачить стійкості та сили, щоб здобути перемогу, а ДП «Антонов» натхнення, винахідливості та терпіння, щоб створити нову «Мрію».

Кожен бажаючий може надати фінансову підтримку ДП «Антонов» для відродження літака Ан-225 «Мрія»:
КОМПАНІЯ АНТОНОВ
03062, Київ, Україна, вул. Академіка Туполєва, 1
Банківські реквізити:
АТ «ДЕРЖАВНИЙ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИЙ БАНК»
Україна, 03150 Київ, вул. Антоновича 127
IBAN: UA473223130000000002600602005