Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Приєднуйтесь до серії воркшопів в межах проєкту Еразмус+ Жан Моне Центр Досконалості «Європейські фундаментальні цінності у цифрову еру»!

Шановні студенти! Запрошуємо вас доєднатися до серії воркшопів, які проводяться регулярно в межах European Fundamental Values in Digital Era, a Jean Monnet Centre of Excellence co-funded by the European Union, 22 грудня 2022 року о 16.00 за Київським часом!

Будемо обговорювати тему «Електронні докази в цивільному судочинстві: актуальні питання судової практики».

Форма реєстрації

Захід проводиться в Zoom, в межах проєкту Еразмус+ Жан Моне Центр Досконалості «Європейські фундаментальні цінності у цифрову еру», співфінансованого ЄС.