Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Студенти 1 курсу Університету взяли участь в офлайн зустрічі «Акт Злуки 22 січня 1919 року» — крок до об’єднання та Соборності»

Соборність — мета Перемоги!

Студенти 1 курсу Університету взяли участь в офлайн зустрічі «Акт Злуки 22 січня 1919 року» — крок до об’єднання та Соборності». Організаторами заходу виступили наукова бібліотека та кафедра історії держави і права України і зарубіжних країн.

Коментарі та запитання першокурсників розширили кут розгляду теми лекції «Соборність України: історична спадщина й виклики часу» старшого викладача кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн Стеценко Н.С. Також збагатили загальну полеміку судженнями про роль Соборності в сучасних умовах державотворчих процесів, виховання духу патріотизму, єднання громадян України всіх національностей в любові до своєї держави.

У Науковій бібліотеці студенти ознайомилися з історико-документальною експозицією «Соборність України: від ідеї до сьогодення». Представлені на виставці матеріали висвітлили історичне значення подій, досвіду та традицій багатовікового українського державотворення; законодавчі документи часів УНР; тексти українських конституцій і найважливіших актів конституційного характеру; видання, що розкривають витоки, особливості та сучасні тенденції становлення й подальшого розвитку парламентаризму в цілому.

Під час заходу демонструвалася віртуальна виставка за фондовими ресурсами бібліотеки: «Затвердження в Україні ідеалів свободи, національної гідності і демократії» та презентувалися інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті.