uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Секція зі спортивного орієнтування

У вересні 2015 року в НЮУ імені Ярослава Мудрого під керівництвом  директора спортивного клубу університету Гоєнко М.І. – МС СРСР з легкої атлетики, військового триборства та МС України зі спортивного орієнтування, старшого викладача кафедри фізичного виховання, була відновлена секція зі спортивного орієнтування. 

Найкращі спортсмени:

Євгенія Веремеєнко – випускниця 2017 року Слідчо-криміналістичного Інституту – майстер спорту України міжнародного класу зі спортивного радіоорієнтування, майстер спорту України з орієнтування бігом – багаторазова чемпіонка світу, Європи та України.

Марія Гоєнко – випускниця 2020 р. міжнародно-правового факультету, майстер спорту України, член збірної команди України – багаторазова призерка та чемпіонка України з орієнтування бігом, трейл; бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 з рогейну серед молоді, а в 2019 – чемпіонка світу серед молоді.

Керівник секції спортивного орієнтування Гоєнко М.І. зі збірною командою університету.

Тренування на свіжому повітрі, спілкування з природою, виїзди на чемпіонати України в інші області, дружня атмосфера – все це очікує на вас в нашій секції.

Контакти тел.: 0972065264