Cпортивно-оздоровча секція Fight-Fitness

Авторська програма Fight-Fitness відрізняється універсальністю (об’єднує в собі провідні методики підготовки і техніко-тактичний арсенал з різних видів єдиноборств) і доступністю (розрахована для студентів з різним рівнем фізичної підготовленості, які за станом здоров’я належать до основної або підготовчої медичних груп).

Програма включає такі взаємопов’язані розділи:

• Кікбоксінг – засвоєння ударної техніки руками (бокс) та ногами, техніко-тактична підготовка ведення двобію.
  • Рукопашний бій / прийоми самозахисту – техніко-тактична підготовка ведення двобію (засвоєння комбінацій, які складаються з ударної техніки руками, ногами та прийомів боротьби), виконання прийоми самозахисту.
  • Сross Fit (спеціальна фізична підготовка (СФП)розвиток і вдосконалення спеціальних фізичних якостей: витривалості, координації, гнучкості, швидкості, швидкісно-силових якостей, вибухової сили
  • Спортивно-прикладна підготовка – засвоєння прикладних навичок безпеки життєдіяльності, самозахисту та алгоритму поводження у нестандартних та конфліктних ситуаціях.
  • Кікбокс аеробіка – відмінний варіант зняття нервово-емоційного напруження. Виконання технічних дій (ударів руками і ногами) у певному ритмі, під музичний супровід позитивно впливає на якісний компонент техніки, підвищення рівня слухомоторної координації, сприяє розвитку спеціальної витривалості і функціональних можливостей організму студентів.
  • Спеціальна морально-вольова підготовка (під час практичних занять) – сприяє підвищенню рівняпсихологічної стійкості і надійності, формування стійкого оптимального стану готовності, що проявляється в умінні максимально мобілізувати себе задля досягнення найкращого результату.

Таким чином, заняття з FightFitness спрямовані на зміцнення здоров’я студентів, підвищення рівня їх фізичної підготовленості, техніко-тактичної майстерності та набуття навичок самозахисту, гармонійному розвитку рис особистості, необхідних майбутнім фахівцям та їх самореалізації.

Навчально-методичне забезпечення. Портал АСУ: Навчально-методичні матеріали – Мунтян В. С. (2018) Fight-fitness навчально-методичний посібник [електрон. вид.]- 326 с. та методичні відеоматеріали (відеоуроки) на YouTube каналі кафедри фізичного виховання №1.

Керівник секції – Віктор Мунтян, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, доцент кафедри фізичного виховання №1.

Володар 1 дана з рукопашного бою, 1 кью з карате-до full contact та Сетокан, кандидат в майстри спорту (СРСР), чемпіон МВС України зі спеціального багатоборству «Груп захвату», багаторазовий переможець чемпіонатів УМВС Харківської області і Кубків ХОО «Динамо» з рукопашного бою. Суддя першої категорії з рукопашного бою

Контакти: тел. +380679914017,

e-mail: v.s.muntyan@nlu.edu.ua

Місто проведення занять: зал єдиноборств Навчально-спортивного комплексу «Юрист» НЮУ імені Ярослава Мудрого (центральний корпус), вул. Григорія Сковороди, 77, (див. фото 1, 2).

Зал оборудований сучасним спортивним обладнанням та інвентарем (татами, підвісні мішки, настінні та портативні подушки, лапи тощо).