uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Стартував курс від гостьового лектора Домініка Краліка (Чехія)

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Лекції, семінари, воркшопи > Стартував курс від гостьового лектора Домініка Краліка (Чехія)

З 18 жовтня в Університеті стартував курс права на тему: “European Law in Context” від гостьового лектора з Карлового Університету (Чехія, місто Прага) Домініка КРАЛІКА

Курс складається з двох частин, перша з яких розпочалася з понеділка і триватиме весь цей тиждень до 23 жовтня включно з 16.00 до 18.00 в 5 залі центрального корпусу з лектором в аудиторії по одній лекції на день. Лекції тривають по 60 хвилин і 30 хвилин дається учасникам на обговорення будь-яких незрозумілих аспектів. 

Курс лекцій викладається англійською мовою, тому одна з головних вимог до учасників – це володіння англійською мовою на достатньому рівні для розуміння спікера і для можливості дискутування. 

Цей курс розрахований для широкої аудиторії, незалежно від того, чи є у вас попередні знання в тематиці міжнародного права, за допомогою цього курсу ви зможете поповнити свої знання в цій галузі. 

Якщо Ви ще не приєдналися до курсу, але у Вас є бажання, рівень володіння англійською мовою не нижче за В2, чекаємо на вас: 

– 19 жовтня в 11 залі центрального корпусу, 

– 20, 21, 22 та 23 жовтня в 5 залі центрального корпусу, початок о 16.00. 

Обіцяємо, що це буде пізнавальний і корисний досвід!