Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > Вчергове Харківська наукова школа екологічного права на чолі із доктором юридичних наук, професором Анатолієм Гетьманом продемонструвала високі наукові результати та надала практичні висновки у сфері розв’язання актуальних проблем державної екологічної політики.

22 лютого 2023 року студентці Університету Діані Пустовар присуджено Премію Національної академії правових наук України для студентів вищих навчальних закладів. Наукова робота студентки «Оптимальні шляхи реформування правових засад «зеленого» розвитку України у повоєнні роки з метою адаптації та протидії кліматичним викликам ХХІ століття: еколого-правовий аналіз» була виконана під безпосереднім керівництвом доктора юридичних наук, професора кафедри екологічного права, декана факультету адвокатури Володимира Шеховцова.

Щиро раді, що серед студентів Університету є талановита молодь, яка переймається правовими проблемами вдосконалення охорони довкілля.

Вітаємо переможницю конкурсу та її наукового керівника, а також бажаємо подальших наукових здобутків та творчих результатів.