Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > Студентка Університету Юлія Козьміна стала переможницею Міжнародного правничого конкурсу наукових статей серед здобувачів вищої освіти закладів вищої освіти

За підсумками Міжнародного правничого конкурсу наукових статей серед здобувачів вищої освіти закладів вищої освіти (присвяченого дню Донецького державного університету внутрішніх справ), студентка національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юлія Козьміна стала його переможницею.

Організаторами заходу були Донецький державний університет внутрішніх справ, Куявський університет Влоцлавеку, Видавництво «Юридика» та Центр українсько-європейського наукового співробітництва.

Для участі в конкурсі до організаційного комітету Донецького державного університету внутрішніх справ направлено 62 статті. Організаційним комітетом для участі в конкурсі прийнято 43 статті.

Переможців конкурсу привітали та запросили одноразово безкоштовно опублікуватися у збірнику наукових праць «Правовий часопис Донбасу» («Law journal of Donbass») або науково-практичному журналі «Українська поліцеїстика: теорія, законодавство, практика» («Ukrainian polyceistics: theory, legislation, practice»).

Вітаємо Юлію з перемогою та бажаємо нових досягнень в навчальній та науковій діяльності.