Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > Круглий стіл “Актуальні проблеми земельного, аграрного та екологічного права в умовах сучасних викликів і загроз”

Шановні колеги!

Кафедра екологічного права та кафедра земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 12 травня 2023 року організовують круглий стіл: “Актуальні проблеми земельного, аграрного та екологічного права в умовах сучасних викликів і загроз”, присвячений 100-річчю з дня народження доктора юридичних наук, професора Вовка Ю. О.

У процесі роботи круглого столу планується обговорення низки актуальних проблем земельного, аграрного та екологічного права в сучасних умовах, а також життєвого і творчого шляху, наукової спадщини та наукових ідей доктора юридичних наук, професора Вовка Юліана Олександровича, які є фундаментальними для земельно-правової, аграрно-правової та еколого-правової доктрини.

До участі запрошуються: науковці, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, викладачі закладів вищої освіти, практикуючі юристи, представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій.