Студенти Університету Т.Андреєв, А.Гарагата, А.Жорняк,Є.Куля, К.Луговий, В.Марченко, Д.Міненко, Д.Полюхович та Л.Циколія стали переможцями першого конкурсу творчих та наукових робіт на теми прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів

19-12-2017, 09:53

Генеральний прокурор України Юрій Луценко та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич у жовтні 2017 року підписали спільний наказ «Про співпрацю та комунікацію між відомствами», який передбачає залучення прокурорів до проведення правоосвітніх навчань школярів та студентів, а також оголошення щорічних конкурсів творчих та наукових робіт на теми прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів. Наразі перший такий конкурс завершено, у ньому взяли участь понад 2 тис студентів усіх вишів країни з роботами у виді презентацій, творів, відео та віршів. У півфінал було відібрано 331 роботу. Комісія з числа працівників Генеральної прокуратури України, Міністерства освіти і науки України та викладачів провідних вишів обрала з них 23 найкращі. Так, перемогли студенти із Миколаївської, Закарпатської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва. У заході взяли участь директор Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Іван Бенедик і директор Полтавського юридичного інституту Наталія Гуторова.

Юрій Луценко та Лілія Гриневич привітали переможців та вручили їм дипломи і пам’ятні подарунки.

«Ініціатива звернутись до студентів з тим, щоб дізнатись, що вони думають і, головне, що вони пропонують з приводу прокуратури – була дуже цікавою. Ваші твори просякнуті вірою, надією, своїм баченням, і, якщо ви вірите, ви всього здобудете», — зазначив Генеральний прокурор України.

«Ви покоління з новими цінностями, і я дуже вам дякую, що це знайшло відображення у ваших роботах. Я щиро рада, що ми підписали спільний наказ, і що ця ініціатива була втілена у життя», — констатувала Міністр освіти і науки України.

Щирі вітання всім переможцям!