Свято першокурсника в Палаці студентів Університету вразило глядачів різнобарв’ям жанрів

02-10-2018, 17:20

Цьогоріч така довгоочікувана подія зібрала разом велику дружню університетську родину: дебютантів-першокурсників, студентів різних курсів, випускників, викладачів, батьків та друзів. У теплій атмосфері в цей день гості та учасники події вкотре впевнились у тому, що творчі колективи театру-студії неймовірно згуртовані й талановиті, а молодь університету здібна, яскрава та з гордістю несе звання студентів-юристів.

Ректор В.Я.Тацій привітав усіх студентів-першокурсників із новим етапом у житті, пов’язаним із навчанням у найкращому закладі вищої освіти. Василь Якович відзначив, що студентська пора – це не тільки найкращий час для самовдосконалення, отримання знань і навичок, які згодом допоможуть стати справжнім фахівцем в свій галузі і посісти гідне місце в житті, але й час нових знайомств, незабутніх вражень, міцної дружби, а інколи і кохання.

Свято першокурсника розпочалося студентським гімном у виконанні чоловічої хорової капели та жіночого хору (керівники: А.Сиротенко і А.Олепір).

У заході було представлено яскраві вокальні, музичні, хореографічні композиції у виконанні всіх творчих колективів театру студії Палацу студентів. Це номери танцювального колективу «Sens» (керівник – Н.Орлова), октет-шоу «Sunrise» (керівник – В.Харченко), театру естрадного танцю (А.Павленко та О.Волгіна). Справжньою окрасою заходу стало оригінальне виконання музичної п’єси квартетом саксофоністів (керівник – Є.Любава).

Концертна зала була вщерть заповнена. Публіка жваво реагувала на представлені номери. Упродовж вечора не вщухали гучні оплески. Твори, які найбільше сподобались, були відзначені вигуками «браво». Для творчих колективів університету, серед яких були і першокурсники, це стало доброю підтримкою, адже вони лише починають творчий шлях і їм важливо відчувати, що публіка оцінює те, що вони роблять.

З музичними привітаннями виступили народні артистки України тріо «Купава» Т.Слюсаренко, Ю.Меліхова, О.Гизимчук, заслужені артисти України: В.Вєннікова, Я.Костирко, Н.Шкурко, а також вокалісти М.Горобцова, Д.Шепеленко, І.Сірий, В.Лашко.

Барвисте свято молодості і творчості завершилося відомою композицією Майкла Джексона у виконанні всіх учасників заходу. Тож новачки із задоволенням долучилися до університетських традицій та творчих виступів, познайомилися між собою і, певно, зрозуміли, що студентство – це ще й нестримний порив до нових відкриттів і мистецький підхід до справи.