Проведено урочисті збори студентів 1 курсу Університету

31-08-2019, 15:09

У Палаці студентів відбулися урочистості з нагоди початку навчального 2019-2020 року.

Відкрив захід і щиро привітав першокурсників та їхніх рідних ректор Університету В.Я.Тацій: «Сьогодні для вас починається нове доросле життя, ви стаєте відповідальними за свої кроки, дії та вчинки. Ви пройшли важкі випробування ЗНО, брали участь у непростих конкурсах, щоб стати студентами дійсно найкращого юридичного вишу держави».

В.Я.Тацій представив присутнім членів ректорату і керівників інститутів та факультетів Університету, ознайомив із досягненнями вишу, науково-педагогічним потенціалом, роллю вишу у формуванні законодавчої бази держави, а також розповів про умови для навчання, проживання, дозвілля.

Василь Якович підкреслив, що Університет опікується не лише навчальним процесом. «Понад 50 споруд спортивного призначення побудовані, у першу чергу, не для того, щоб показувати вражаючі результати у спорті високих досягнень, а задля того, щоб студенти були фізично здоровими і розвинутими. А перший в світі професійний театр-студія Палацу Студентів надає вам можливість повністю розкрити свій творчий потенціал».

Наостанок Василь Якович побажав першокурсникам щасливої студентської долі та мирного синього неба над головою.

Поповнення великої університетської родини також привітали гості свята заступник директора Юридичного департаменту Міністерства оборони України О.В. Камінецький, директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації О.М. Максимов і старший детектив, начальник відділу Національного аниткорупційного бюро України В.А. Васильчук.

Честь виголосити слово у відповідь отримали першокурсники Юлія Лучинець (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції), Володимир Слівінський (господарсько-правовий факультет), Поліна Ковтонюк (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України) та Дмитро Казанцев (факультет адвокатури).

Далі усі охочі мали змогу відвідати навчально-бібліотечний комплекс й оглянути картинну галерею, Зал історії та сучасності Університету, а також відділи та зали наукової бібліотеки.