Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Днем Незалежності України

24-08-2019, 00:05

Шановні викладачі, співробітники, студенти!

Щиро вітаю вас з важливим для всієї України святом – 28-ою річницею її незалежності!

У цей день 1991 р. здійснилися мрії багатьох поколінь – відродилася Українська держава. Однак це лише перший крок на важкому тернистому шляху. Нам як нації треба ще домогтися єдності й процвітання. Звісно, на нас чекають випробування й спокуси, які ми маємо подолати задля того, щоб зберегти єдину й незалежну державу для наших дітей та онуків, передати їм у спадок любов до рідної землі та її культури, повагу до минулого та віру в краще майбутнє.

Кожен з вас є героєм цього свята: ви бороните цілісність України зі зброєю в руках, словом правди протистоїте антиукраїнській пропаганді, підвищуєте авторитет держави на міжнародній арені, невпинно вдосконалюєте законодавство, здійснюєте справедливий суд, захищаєте права тих, хто зазнає утиску, виховуєте молодь, сприяєте своєю тяжкою працею розбудові й економічному зростанню неньки України.

Зі святом вас! Бажаю всім миру та злагоди, родинного затишку, добробуту та любові, успіхів у всіх справах заради процвітання України!

В.Я.Тацій,

ректор Університету