Привітання ректора Університету В.Я. Тація з Днем юриста

08-10-2018, 00:00

Шановні викладачі, студенти та випускники!

Щиро вітаю Вас із Днем юриста – святом, що об’єднує представників однієї з найбільш шанованих, почесних і престижних у нашому суспільстві професій.

Існування будь-якої демократичної держави неможливе без дотримання принципів права і виконання закону. У всі часи на юристів була покладена висока місія – відстоювати істину, захищати права та законні інтереси громадян.

Упевнений, що студенти, викладачі, випускники університету й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, примножуватимуть славні здобутки і підтримуватимуть традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження в суспільстві ідеалів демократії.

Бажаю вам миру, життєвої сили і наснаги, невичерпної енергії, нових досягнень у вашій благородній справі, принциповості й непохитності. Нехай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а в родині панує щастя, злагода та добробут.

В.Я.Тацій,

ректор університету