Оголошено результати конкурсу, організованого в межах програми з підтримки дітей-сиріт при вступі до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, який проводився ГО «Європейський центр верховенства права» спільно з Асоціацією фахівців адміністративного права

30-08-2018, 08:42

За ініціативи голови Європейського центру верховенства права (доцента кафедри адміністративного права Д. В. Лученка) та за підтримки Асоціації фахівців адміністративного права минулого навчального року було запроваджено унікальну програму з конкурсного відбору талановитої молоді для навчання в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Умови вказаної програми передбачають супроводженння,  фінансову підтримку і додаткову теоретичну та практичну підготовку переможців під час опанування професії юриста. 

Важливим аспектом конкурсу, за задумом організаторів, було надання допомоги талановитим абітурієнтам з числа саме дітей-сиріт, які позбавлені повноцінної підтримки з боку батьків. 

За результатами конкурсного відбору у 2018 році переможницями стали Пономаренко Лоліта Давидівна та Каткова Вікторія Володимирівна. З початку навчального року вони будуть знаходитися під постійною опікою досвідчених наставників, які будуть не тільки провідниками у захоплюючий світ юриспруденції, а й допоможуть визначитися з майбутньою спеціалізацією та працевлаштуванням.

Вітаємо наших нових студенток і зичимо їм успіхів у навчанні!