Команда університету «NLU Team» перемогла в національних антикорупційних змаганнях

28-01-2020, 09:56

Студенти 4-го курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Вікторія Ганжело, Богдан Трофімов, Юлія Шевченко здобули перемогу в Національних антикорупційних змаганнях (National Anti​corruption Moot Court Competiton), які були організовані ELSA Kyiv.

Змагання проводилися у м. Києві 25-26 січня, участь у конкурсі взяли 14 команд з закладів вищої освіти усієї України. Фабули являли собою дуже деталізовані юридичні ситуації, серед яких: невнесення до декларації окремих зобов’язань, зловживання впливом, невідкладні слідчі дії, обрання запобіжних заходів та дослідження повноцінних корупційних схем. Для їх вирішення необхідно було застосувати одночасно знання кримінального права, кримінального процесу та антикорупційного законодавства, а також демонструвати неабияку стресостійкість, здатність моментально адаптуватися до позиції опонентів та злагоджено працювати в команді. Двічі команді випадала роль обвинувачення, а в фіналі вона представляла захист.

Суддями конкурсу виступали практикуючі адвокати — представники юридичних фірм Arzinger, Devoso, Cracers, Juscutum, Васіль Кісіль і партнери, Лавринович і партнери, а також представники Вищого антикорупційного суду, Національного антикорупційного бюро України та ГО «Трудові ініціативи», які надавали виважену оцінку кожному аргументу учасників змагань.

Переможці, окрім незабутніх вражень та емоцій, отримали грошові призи, іменні портативні пристрої від юридичних фірм, а також найцінніше — право на проходження стажування в юридичній фірмі «Juscutum».

Окрім цього, Богдана Трофімова було визнано кращим оратором змагань.

Вітаємо команду «NLU Team» із перемогою та бажаємо нових успіхів у підкоренні інтелектуального Олімпу!