Доцент кафедри кримінального права №1 Університету Олена Харитонова взяла участь в роботі парламентських слухань щодо запобігання та протидії дискримінації жінок з вразливих соціальних груп

11-10-2018, 08:59

У слуханнях, які відбулися у Верховній Раді України, взяли участь 700 учасників та учасниць, серед яких представники профільних міністерств та відомств, депутати різних рівнів, представники міжнародних урядових та неурядових організацій, громадського сектору.

Говорили про проблеми жінок-ВПО, жінок з інвалідністю та ВІЛ, жінок-ромів, сільських жінок, жінок, які відбувають покарання, жінок у секторі безпеки, гендерний компонент державної політики, гендерне бюджетування, гендер і медіа, визнані на міжнародному рівні антидискримінаційні стратегії та практики.

Олена Харитонова  представила доповідь «Права жінок, засуджених до позбавлення волі».

Захід викликав небувалий ажіотаж, адже останній захід на схожу тематику відбувався в стінах Верховної Ради п’ять років тому, та  продемонстрував високу актуальність зазначених питань та потребу реальних позитивних змін у цьому напрямі.