Директор спортивного клубу Університету Микола Гоєнко став переможцем традиційного міжнародного марафону «Визволення» серед ветеранів

19-08-2019, 16:07

18 серпня в Харкові відбувся XXXIV міжнародний марафон «Визволення», присвячений 365-річчю заснування міста, 28-й річниці Незалежності України, 76-й річниці визволення Харкова. Захід був організований Харківською міською радою.

У цьогорічному марафоні взяли участь близько 5 тисяч любителів бігу з Харкова, Сум, Полтави, Кременчука, Дніпра та Запоріжжя. Старшому з них — 98 років, а наймолодшому — близько трьох.

Учасниками спортивного свята також стали студенти, курсанти та викладачі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Серед ветеранів в категорії 60 років на дистанції 42 км. 195 м. з результатом 3 години 25 хвилин перемогу здобув директор спортивного клубу Університету Микола Гоєнко. Нагороди переможцям вручив заступник директора Департаменту — начальник управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради Костянтин Курашов.

Вітаємо Миколу Івановича із перемогою та бажаємо нових спортивних і професійних успіхів!