УВАГА! 17 грудня о 15.00 в науковій бібліотеці Університету (6 поверх) за підтримки Літературної студії та сертифікатної програми «Арт-право» відбудеться презентація роману «НиТочки» випускника Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Романа Глєбова

05-12-2018, 14:39

Запрошуються всі бажаючі.

Роман «НиТочки» — це правдива історія про життя, студентство та доленосні зміни. У перипетіях випадковостей, перших хвиль революції, АТО, вервиць сподівань, кохання та зовсім недитячих випробувань кожний обирає свій шлях – свою нитку, яка обов’язково приведе кудись. Який же вибір зробити?

Роман Глєбов – дипломант конкурсу «Гранослов» молодіжного напрямку Національної спілки письменників України, над яким здійснює кураторство Богдана Гайворонська. Автор зі своїм романом «НиТочки» дипломований у номінації «Визвольна боротьба…», якою на конкурсі опікується видавець Марко Мельник.