uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Розпаковка Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Університет > Розпаковка Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

⚖️Розпаковуємо Полтавський юридичний інститут разом!

📌Якщо ти готовий стати членом великої правничої родини у місті Полтава, то запрошуємо тебе дізнатись більше, а саме:

✅ І так, на тебе чекають: 6 лекційних залів, навчальні кабінети, аудиторія дистанційної освіти, спортивний, комп’ютерний та тренажерний зали, басейн, сучасно оснащені конференц-зали, бібліотека з книгосховищем та читацьким залом, музей криміналістики, зал засідань, сучасна мультимедійна бібліотека та їдальня ресторанного типу, яка складається з двох обідніх залів та буфета, де представлені різні та ексклюзивні смачні страви.

✅ Тебе навчатимуть найкращі спеціалісти в своїй сфері, які є висококласними фахівцями-юристами, володіють практичними навичками правової роботи, а також є знаними спеціалістами гуманітарного та соціально-економічного напрямків.

✅ Тримати себе у гарній фізичній формі тобі допоможуть тренажерні зали, спортивні майданчики, футбольне та баскетбольне поле, бігові доріжки та басейн, які ти можеш відвідувати в будь-який час.

✅ Ти житимеш у сучасному дев’ятиповерховому гуртожитку готельного типу в самому центрі міста. На кожному поверсі розташовані житлові блоки на 4 особи з окремими туалетними та ванними кімнатами, а також кухонний блок.

✅ Інститут активно співпрацює з міністерствами, органами виконавчої та судової влади та підприємствами щодо науково-правового супроводу їх діяльності, а також проходження студентами навчальної, виробничої та юридичної практики та стажування.

✅ Твоя майбутня професія вже затребувана на ринку праці і ти зможеш працювати у суді, правоохоронних органах, органах виконавчої влади і місцевого самоврядування, адвокатурі та нотаріаті тощо.

✅ Не зволікай! Якщо ти вже визначився зі спеціальністю, ми пропонуємо тобі найвигідніші умови для отримання кращої професійної освіти в Полтавському юридичному інституті!

Наші контакти:

☎️Безкоштовний номер служби підтримки вступників до нашого Університету – 0800311777

📞Відбіркова комісія: +380 (53) 256-48-49;

+380 (95) 527-94-56 Бобровська Вікторія Володимирівна;

(Полтава, проспект Першотравневий, 5, каб. 701-Б)

📨Електронна пошта Приймальної комісії: pr.kom@nlu.edu.ua

🌐Телеграм канал для вступників – https://t.me/NLUcourses

🏫Адреса: 36011, м.Полтава, просп. Першотравневий, 5.