uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Розпаковка факультету слідчої та детективної діяльності

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Університет > Розпаковка факультету слідчої та детективної діяльності

⚖️ Розпаковковуємо факультет слідчої та детективної діяльності разом!

📌 Якщо ти з дитинства захоплювався детективами, мріяв розслідувати злочини, викривати злочинців, доводити їхню провину і притягати до кримінальної відповідальності, захищати державу і людей, – тоді ми чекаємо на тебе у нашій дружній родині!

✅ Ми знаємо все про злочинність і злочинців, стратегію і тактику протидії найнебезпечнішим видам злочинів, закони існування злочинного світу, форми і методи роботи органів правопорядку, судовий розгляд кримінальних правопорушень, міжнародну співпрацю органів правопорядку в сфері боротьби з транснаціональною організованою злочинністю.

❗️Серед наших переваг:

• дружній до студентів деканат;
  • авторитетні і досвідчені викладачі;
  • комфортабельний гуртожиток;
  • сучасний навчальний корпус;
  • залучення до навчального процесу практичних працівників;
  • використання освітянських інновацій і цифрових технологій;
  • партнерські відносини між студентами та викладачами;
  • можливість професійно займатися спортом, цікаво проводити дозвілля;
  • навчатися за міжнародними програмами академічної мобільності і програмами подвійних дипломів із зарубіжними університетами партнерами.

✅ На факультеті здійснюється поглиблене вивчення кримінального права, кримінального процесу, адміністративного права, криміналістики, кримінології, правових основ оперативно-розшукової діяльності, юридичної психології, судової експертизи, а також багатьох спецдисциплін.

🔷 Зараз, як ніколи, правоохоронним органам потрібна свіжа кров, слідчі і детективи нової генерації, віддані своїй справі професіонали, які становлять грізну силу проти злочинності.

🔶 Якщо ти поділяєш наші цінності, маєш аналітичний розум, кмітливість і допитливість, хочеш розвиватися й удосконалюватися, плануєш зробити серйозну кар’єру в Національній поліції, НАБУ, ДБР, БЕП та інших силових структурах – ласкаво просимо до нашої команди! Стань одним із нас! Разом ми сила! За нами майбутнє!

Наші контакти:

☎️Безкоштовний номер служби підтримки вступників до нашого Університету – 0800311777

📞 Відбіркова комісія:
+380 (57) 704-92-62;

+380 (68) 252-48-96 Бойко Юлія Григорівна

вул. Пушкінська, 77 (Центральний корпус), ауд.89

📨Електронна пошта Приймальної комісії: pr.kom@nlu.edu.ua

🌐Телеграм канал для вступників – https://t.me/NLUcourses

🏫Адреса: 61023, м.Харків, вул. Пушкінська, 106.